Serdecznie witamy na stronie Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Kielcach.
Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi formami naszej działalności świadczonymi na rzecz osób potrzebujących. Tu znajdziecie Państwo wszelkie informacje, wskazówki i porady.

 

Zaproszenie do udziału w warsztatach

 

Jak zorganizować czas osobie chorej na Alzheimera

W dniu 27 stycznia 2015 r. (wtorek) o godz. 16.00 w Ośrodku Wsparcia Dziennego dla Osób Chorych  na Alzheimera ul. Al. Legionów 5 odbędzie się spotkanie na temat: Sposoby aktywizacji Osoby chorej na Alzheimera w warunkach domowych. Porady praktyczne dla opiekunów.

Do udziału w spotkaniu zapraszamy rodziny i opiekunów osób dotkniętych chorobą Alzheimera.

 

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem tel. (41) 242 - 84 - 77  w godz. 8.00 - 16.00

 

Dzień Wolontariusza

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Kielcach od 2013 roku jest realizatorem "Programu wolontaryjnego", w ramach którego wolontariusze wspierają osoby potrzebujące pomocy oraz angażują się w przedsięwzięcia podejmowane przez Miasto Kielce. Wolontariat jest ważnym elementem życia społecznego, skutecznie wspiera działania instytucji publicznych i organizacji pozarządowych.

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Kielcach w dniu 16 stycznia 2015 roku organizuje po raz pierwszy uroczysty "Dzień Wolontariusza w Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie w Kielcach". Spotkanie będzie okazją do złożenia podziękowań dla Wolontariuszy, przyjaciół, partnerów, darczyńców za dotychczasowe zaangażowanie i wkład w działania społeczne.

 

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Kielcach

serdecznie zaprasza na uroczystość: