Serdecznie witamy na stronie Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Kielcach.
Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi formami naszej działalności świadczonymi na rzecz osób potrzebujących. Tu znajdziecie Państwo wszelkie informacje, wskazówki i porady.

 

Dzień Dziecka w Ogrodzie Włoskim - zaproszenie

Z okazji "Dnia Dziecka" Muzeum Narodowe w Kielcach​ oraz Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Kielcach​ serdecznie zapraszają wszystkie dzieci wraz z rodzicami na uroczystość pn. ZIELONO MI, CZYLI DZIEŃ DZIECKA W OGRODZIE WŁOSKIM. Spotkanie odbędzie się już w najbliższą sobotę 4 czerwca 2016 r. o godzinie 14:00 w pięknym miejscu, jakim są Ogrody Włoskie Muzeum Narodowego w Kielcach (Dawny Pałac Biskupów Krakowskich).
Przewidujemy udaną zabawę pod okiem edukatorów z Muzeum Narodowego w Kielcach i Wolontariuszy MOPR Kielce.
Balonowe zwierzątka, malowanie twarzy oraz plener malarski i graficzny, to tylko część atrakcji, które proponujemy w ramach sobotnich warsztatów familijnych. Dla dużych i małych dzieci organizatorzy przygotowali koce piknikowe, balonowe zwierzątka, ogromne puzzle, malowanie twarzy, żywe maskotki czytające bajki oraz plener malarski i graficzny.
Wstęp wolny.
 

Gra Miejska - zaproszenie

Sekcja ds. Wolontariatu Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Kielcach zaprasza mieszkańców Kielc do uczestnictwa w ciekawym w atrakcje wydarzeniu pod nazwą gry miejskiej “Warto być dobrym”. W ramach obchodów Dnia Dobrych Uczynków impreza odbędzie się 19 maja 2016 roku od godz. 10:00 do 14:00.
Dzień Dobrych Uczynków to święto społecznych, bezinteresownych działań, które mają przekonać Polaków, że warto być dobrym.

Więcej…

 

Spotkanie z dietetykiem

W dniu 19.05.2016 r. (czwartek) o godz. 15.00 w Ośrodku Wsparcia Dziennego dla Osób Chorych na Alzheimera przy Al. Legionów 5 w Kielcach odbędzie się spotkanie pt:

„Korzystny wpływ diety i kwasów omega 3 na zdrowie człowieka”

Przebieg spotkania:

  • prezentacja multimedialna,
  • porady – indywidualne,
  • upominek dla każdego uczestnika.

Osoba prowadząca: dietetyk mgr Marta Gołaszewska

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką.