Serdecznie witamy na stronie Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Kielcach.
Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi formami naszej działalności świadczonymi na rzecz osób potrzebujących. Tu znajdziecie Państwo wszelkie informacje, wskazówki i porady.

 

Projekt dla bezrobotnych

 

Więcej…

 

Informacja o skróceniu czasu pracy w jednostkach organizacyjnych MOPR w dniu 23 lipca 2015 r.

Z uwagi na wysokie temperatury w dniu dzisiejszym, tj. 23 lipca br. skracam czas pracy do godziny 14 w niżej wymienionych działach: Rejon Opiekuńczy Śródmieście, Rejon Opiekuńczy Szydłówek, Rejon Opiekuńczy KSM, Rejon Opiekuńczy Herby, Rejon Opiekuńczy Za Torami, Rejon Opiekuńczy Czarnów, Dział ds. Bezdomności, Rejon Opiekuńczy Białogon, Rejon Opiekuńczy Barwinek, Rejon Opiekuńczy Uroczysko, Rejon Opiekuńczy Jagiellońskie, Dział Świadczeń Rodzinnych, Rejon Opiekuńczy Świętokrzyskie, Zamówienia Publiczne MOPR, Dodatki Mieszkaniowe, Kontrola i Nadzór nad Rejonami Opiekuńczymi, Dział Poradnictwa Rodzinnego, Dział ds. Funduszu Alimentacyjnego, Specjalistyczny Ośrodek Wsparcia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie, Ośrodek Korekcyjno-Edukacyjny dla Osób Stosujących Przemoc w Rodzinie, Asystenci Rodziny, Zespół Profilaktyki Rodzinnej, Zespół ds. Oparcia Społecznego, jednostki znajdujące się na ul. Bukowej.

Zastępca Dyrektora MOPR Kielce
Magdalena Gościniewicz

 

Kampania społeczna pt. „Moczeniu nocnemu powiedz: Dobranoc!”.

Jeśli Twoje dziecko ukończyło 5 rok życia oraz regularnie moczy się w nocy  – nie zwlekaj, nie ignoruj problemu! Przyjdź i skorzystaj z bezpłatnej porady lekarza specjalisty!

Stowarzyszenie Uronef – Nasze Dzieci zaprasza rodziców z dzieckiem moczącym się w nocy na bezpłatne konsultacje lekarskie w ramach kampanii społecznej
pt. „Moczeniu nocnemu powiedz: Dobranoc!”.

Więcej…