Wykaz ulic – R. Op.

Wykaz ulic w Kielcach objętych działaniem rejonów opiekuńczych
Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Kielcach

Nazwa skrócona ulicy Nazwa pełna ulicy Rejon Opiekuńczy (R. Op.)
1 Maja od nr 54 1 Maja R. Op. „Herby”
1905 Roku 1905 Roku R. Op. „Białogon”
Agrestowa Agrestowa R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”
Alabastrowa Alabastrowa R. Op. „Białogon”
Aleja Górników Staszicowskich Aleja Górników Staszicowskich R. Op. „Białogon”
Aleja IX Wieków Kielc Aleja IX Wieków Kielc R. Op. „Centrum”
Aleja Legionów nr 11-54 Aleja Legionów R. Op. „Białogon”
Aleja Legionów nr 2, 4, 5, 6, 8, 10 Aleja Legionów R. Op. „Śródmieście”
Aleja na Stadion Aleja na Stadion R. Op. „Białogon”
Aleja Solidarności Aleja Solidarności R. Op. „Centrum”
Aleja Szajnowicza-Iwanowa Aleja Jerzego Szajnowicza-Iwanowa R. Op. „Czarnów”
Aleja Tysiąclecia PP Aleja Tysiąclecia Państwa Polskiego R. Op. „Centrum”
Aleksandrówka Aleksandrówka R. Op. „Białogon”
Andersa Generała Władysława Andersa R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”
Armii Krajowej Armii Krajowej R. Op. „Os. Jagiellońskie”
Artwińskiego Prezydenta Stefana Artwińskiego R. Op. „Czarnów”
Artylerzystów Artylerzystów R. Op. „Białogon”
Astronautów Astronautów R. Op. „Śródmieście”
Barczańska Barczańska R. Op. „Uroczysko”
Bartosza Głowackiego Wojciecha Bartosza Głowackiego R. Op. „Śródmieście”
Barwinek Barwinek R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”
Barytowa Barytowa R. Op. „Białogon”
Batalionów Chłopskich Batalionów Chłopskich R. Op. „Herby”
Batorego Króla Stefana Batorego R. Op. „Białogon”
Bąkowa Bąkowa R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”
Bema Generała Józefa Bema R. Op. „Śródmieście”
Berberysowa Berberysowa R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”
Bernardyńska Bernardyńska R. Op. „Białogon”
Beskidzka Beskidzka R. Op. „Uroczysko”
Bęczkowska Bęczkowska R. Op. „Uroczysko”
Będzińska Będzińska R. Op. „Białogon”
Białogońska Białogońska R. Op. „Czarnów”
Biesak Biesak R. Op. „Białogon”
Bieszczadzka Bieszczadzka R. Op. „Uroczysko”
Bitwy nad Bzurą Bitwy nad Bzurą R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”
Bobrowa Bobrowa R. Op. „Białogon”
Bobrzańska Bobrzańska R. Op. „Białogon”
Boczna Boczna R. Op. „Białogon”
Bocznica Bocznica R. Op. „Białogon”
Bodzentyńska Bodzentyńska R. Op. „Śródmieście”
Bogusławskiego Wojciecha Bogusławskiego R. Op. „Uroczysko”
Bohaterów Warszawy Bohaterów Warszawy R. Op. „KSM”
Borowa Borowa R. Op. „Białogon”
Boya-Żeleńskiego Tadeusza Boya-Żeleńskiego R. Op. „Centrum”
Boznańskiej Olgi Boznańskiej R. Op. „Uroczysko”
Brandta Józefa Brandta R. Op. „Uroczysko”
Braterska Braterska R. Op. „Białogon”
Browarna Browarna R. Op. „Białogon”
Bruszniowa Bruszniowa R. Op. „Białogon”
Brzechowska Brzechowska R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”
Brzoskwiniowa Brzoskwiniowa R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”
Brzozowa Brzozowa R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”
Bukowa Bukowa R. Op. „Szydłówek”
Bursztynowa Bursztynowa R. Op. „Białogon”
Buska Buska R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”
Cedro Mazur Cedro Mazur R. Op. „KSM”
Cedrowa Cedrowa R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”
Cedzyńska Cedzyńska R. Op. „KSM”
Ceglana Ceglana R. Op. „Centrum”
Chabrowa nieparzyste nr 1-109, parzyste – gm. Daleszyce Chabrowa R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”
Chałubińskiego Tytusa Chałubińskiego R. Op. „Za Torami”
Charsznicka Charsznicka R. Op. „Białogon”
Chełmońskiego Józefa Chełmońskiego R. Op. „Uroczysko”
Chęcińska Chęcińska R. Op. „Os. Jagiellońskie”
Chłodna Chłodna R. Op. „Białogon”
Chłopska Chłopska R. Op. „Białogon”
Chodkiewicza Hetmana Jana Karola Chodkiewicza R. Op. „Białogon”
Chopina Fryderyka Chopina R. Op. „KSM”
Chorzowska Chorzowska R. Op. „Białogon”
Chrobrego Króla Bolesława Chrobrego R. Op. „Za Torami”
Cicha Cicha R. Op. „Centrum”
Ciekocka Ciekocka R. Op. „Uroczysko”
Ciepła Ciepła R. Op. „Os. Jagiellońskie”
Cisowa Cisowa R. Op. „KSM”
Cmentarna Cmentarna R. Op. „KSM”
Cynkowa Cynkowa R. Op. „Białogon”
Czachowskiego Pułkownika Dionizego Czachowskiego R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”
Czarnieckiego Hetmana Stefana Czarnieckiego R. Op. „Białogon”
Czarnowska Czarnowska R. Op. „Herby”
Czernidło Czernidło R. Op. „Białogon”
Czerwonego Krzyża Czerwonego Krzyża R. Op. „Śródmieście”
Częstochowska Częstochowska R. Op. „Herby”
Czołgistów Czołgistów R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”
Ćwiklińskiej Mieczysławy Ćwiklińskiej R. Op. „Uroczysko”
Daleka Daleka R. Op. „Centrum”
Daleszycka Daleszycka R. Op. „KSM”
Daszyńskiego Ignacego Daszyńskiego R. Op. „Uroczysko”
Dąbka Pułkownika Stanisława Dąbka R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”
Dąbrowska Dąbrowska R. Op. „Centrum”
Dąbrówki Księżniczki Dąbrówki R. Op. „Za Torami”
Dereniowa Dereniowa R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”
Dewońska Dewońska R. Op. „Czarnów”
Dębowa Dębowa R. Op. „Szydłówek”
Diamentowa Diamentowa R. Op. „Białogon”
Długa Długa R. Op. „Herby”
Do Modrzewia Do Modrzewia R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”
Dobra Dobra R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”
Dobromyśl Dobromyśl R. Op. „Białogon”
Dobrowolskiej Aleksandry Dobrowolskiej R. Op. „Uroczysko”
Dobrzyńska Dobrzyńska R. Op. „Centrum”
Dolna Dolna R. Op. „Białogon”
Dolomitowa Dolomitowa R. Op. „Białogon”
Domaniówka Domaniówka R. Op. „Uroczysko”
Domaszowska Domaszowska R. Op. „Centrum”
Domki Domki R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”
Drogosza Leszka Drogosza R. Op. „Białogon”
Druckiego-Lubeckiego Księcia Franciszka Ksawerego Druckiego-Lubeckiego R. Op. „Białogon”
Duńska Duńska R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”
Duża Duża R. Op. „Śródmieście”
Dygasińskiego Adolfa Dygasińskiego R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”
Dymińska Dymińska R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”
Dyrekcji Głównej Górniczej Dyrekcji Głównej Górniczej R. Op. „Białogon”
Działkowa Działkowa R. Op. „Za Torami”
Dzielna Dzielna R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”
Dzika Dzika R. Op. „Białogon”
Dzikowskiego Władysława Dzikowskiego R. Op. „Białogon”
Elsnera Józefa Elsnera R. Op. „Uroczysko”
Ewangelicka Ewangelicka R. Op. „Śródmieście”
Fabryczna Fabryczna R. Op. „Białogon”
Fałata Juliana Fałata R. Op. „Uroczysko”
Fałdowa Fałdowa R. Op. „Czarnów”
Folwarczna Folwarczna R. Op. „Uroczysko”
Fosforytowa Fosforytowa R. Op. „Białogon”
Fredry Aleksandra Fredry R. Op. „Białogon”
Gagarina Majora Jurija Gagarina R. Op. „Śródmieście”
Gajowa Gajowa R. Op. „Białogon”
Galenowa Galenowa R. Op. „Białogon”
Gałczyńskiego Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego R. Op. „Centrum”
Garbarska Garbarska R. Op. „Białogon”
Gierymskiego Aleksandra Gierymskiego R. Op. „Uroczysko”
Giętówka Giętówka R. Op. „Białogon”
Gipsowa Gipsowa R. Op. „Białogon”
Giserska Giserska R. Op. „Białogon”
Gliniana Gliniana R. Op. „Herby”
Głęboczka Głęboczka R. Op. „Herby”
Głogowa Głogowa R. Op. „KSM”
Gomółki Mikołaja Gomółki R. Op. „Uroczysko”
Gosiewskiego Przemysława Gosiewskiego R. Op. „Os. Jagiellońskie”
Górna Górna R. Op. „Centrum”
Górnicza Górnicza R. Op. „Herby”
Grabinów Grabinów R. Op. „Białogon”
Graniczna Graniczna R. Op. „Herby”
Granitowa Granitowa R. Op. „Białogon”
Grenadierów Grenadierów R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”
Grobla Grobla R. Op. „Białogon”
Grochowa Grochowa R. Op. „Za Torami”
Gromadzka Gromadzka R. Op. „Białogon”
Grota-Roweckiego Generała Stefana Grota-Roweckiego R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”
Grottgera Artura Grottgera R. Op. „Uroczysko”
Gruchawka Gruchawka R. Op. „Herby”
Grunwaldzka nr 1-66 Grunwaldzka R. Op. „Os. Jagiellońskie”
Grunwaldzka nr 22, 22A, 24, 26, 26A, 28 Grunwaldzka R. Op. „Za Torami”
Grzybowa Grzybowa R. Op. „Białogon”
Gwarków Gwarków R. Op. „Czarnów”
Hadziewicza Rafała Hadziewicza R. Op. „Uroczysko”
Hauke-Bosaka Generała Józefa Hauke-Bosaka R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”
Helenówek Helenówek R. Op. „Herby”
Helska Helska R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”
Herberta Zbigniewa Herberta R. Op. „KSM”
Herbska Herbska R. Op. „Herby”
Hercyńska Hercyńska R. Op. „Czarnów”
Hipoteczna Hipoteczna R. Op. „Śródmieście”
Hoża Hoża R. Op. „Herby”
Hubalczyków Hubalczyków R. Op. „Herby”
Husarska Husarska R. Op. „Białogon”
Hutnicza Hutnicza R. Op. „Białogon”
Iglasta Iglasta R. Op. „Herby”
Iłżecka Iłżecka R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”
Jagiellońska nr 66, 68, 70, 101, 103, 105 Jagiellońska R. Op. „Os. Jagiellońskie”
Jagiellońska nr 3-65, 67, 67A, 69 Jagiellońska R. Op. „Za Torami”
Jagiellońska nr 76 – DPS Jagiellońska R. Op. „Czarnów”
Jagiellońska nr 78, 90, 92, 109, 109A Jagiellońska R. Op. „Białogon”
Jagiełły (daw. Henryka Połowniaka) Króla Władysława Jagiełły R. Op. „Za Torami”
Jagodowa Jagodowa R. Op. „Białogon”
Jałowcowa Jałowcowa R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”
Jana Pawła II Jana Pawła II R. Op. „Śródmieście”
Janczarska Janczarska R. Op. „Białogon”
Janowska Janowska R. Op. „Białogon”
Janowskiego Aleksandra Janowskiego R. Op. „Uroczysko”
Jaracza Stefana Jaracza R. Op. „Uroczysko”
Jarońskich Jarońskich R. Op. „Śródmieście”
Jarząbek Jarząbek R. Op. „Czarnów”
Jarzębinowa Jarzębinowa R. Op. „Szydłówek”
Jarzynowa Jarzynowa R. Op. „KSM”
Jaskółcza Jaskółcza R. Op. „Białogon”
Jasna Jasna R. Op. „Herby”
Jaśminowa Jaśminowa R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”
Jaworowa Jaworowa R. Op. „Centrum”
Jaworskiego Biskupa Mieczysława Jaworskiego R. Op. „Uroczysko”
Jeleniowska Jeleniowska R. Op. „Uroczysko”
Jesionowa Jesionowa R. Op. „Szydłówek”
Jeziorko Jeziorko R. Op. „Białogon”
Jędrusiów Jędrusiów R. Op. „Czarnów”
Jędrzejowska Jędrzejowska R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”
Jodłowa Jodłowa R. Op. „KSM”
Jurajska Jurajska R. Op. „Czarnów”
Kaczmarka Biskupa Czesława Kaczmarka R. Op. „Os. Jagiellońskie”
Kaczorowskiego Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego R. Op. „Centrum”
Kaczowa Kaczowa R. Op. „Herby”
Kaczyńskiego Prezydenta Lecha Kaczyńskiego R. Op. „Centrum”
Kadena Karola Henryka Kadena R. Op. „Białogon”
Kadłubka Biskupa Wincentego Kadłubka R. Op. „Centrum”
Kalcytowa Kalcytowa R. Op. „Białogon”
Kalinowa Kalinowa R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”
Kalinowskiego Świętego Rafała Kalinowskiego R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”
Kamienna Kamienna R. Op. „Białogon”
Kamińskiego Jana Kamińskiego R. Op. „Czarnów”
Kapitulna Kapitulna R. Op. „Śródmieście”
Karbońska Karbońska R. Op. „Czarnów”
Karczówkowska nr 1-12 Karczówkowska R. Op. „Os. Jagiellońskie”
Karczówkowska nr 15-76 Karczówkowska R. Op. „Białogon”
Karczunek Karczunek R. Op. „Uroczysko”
Karkonoska Karkonoska R. Op. „Uroczysko”
Karłowicza Mieczysława Karłowicza R. Op. „KSM”
Karpacka Karpacka R. Op. „Uroczysko”
Karskiego Jana Karskiego R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”
Kasprowicza Jana Kasprowicza R. Op. „Centrum”
Kasztanowa Kasztanowa R. Op. „Szydłówek”
Kazimierza Wielkiego Króla Kazimierza Wielkiego R. Op. „Czarnów”
Kaznowskiego Kazimierza Kaznowskiego R. Op. „Czarnów”
Kąpielowa Kąpielowa R. Op. „Herby”
Kiepury Jana Kiepury R. Op. „Uroczysko”
Klecka Klecka R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”
Kleeberga Generała Franciszka Kleeberga R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”
Klembowskiego Zenobiusza Klembowskiego R. Op. „Białogon”
Klimeckiego Generała Tadeusza Klimeckiego R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”
Klonowa Klonowa R. Op. „Szydłówek”
Kochanowskiego Jana Kochanowskiego R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”
Kocka Kocka R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”
Kolberga Oskara Kolberga R. Op. „Za Torami”
Kolejarzy Kolejarzy R. Op. „Czarnów”
Kolonia Kolonia R. Op. „Białogon”
Kołłątaja Księdza Hugona Kołłątaja R. Op. „Białogon”
Konarskiego Księdza Stanisława Konarskiego R. Op. „KSM”
Konecka Konecka R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”
Kongresowa Kongresowa R. Op. „Herby”
Konopnickiej Marii Konopnickiej R. Op. „Centrum”
Końcowa Końcowa R. Op. „Białogon”
Kopernika Księdza Mikołaja Kopernika R. Op. „Śródmieście”
Kordeckiego Księdza Augustyna Kordeckiego R. Op. „Białogon”
Kossaka Wojciecha Kossaka R. Op. „Uroczysko”
Kosynierów Kosynierów R. Op. „Śródmieście”
Kościuszki Generała Tadeusza Kościuszki R. Op. „Śródmieście”
Kowalczewskiego Sylwestra Kowalczewskiego R. Op. „Czarnów”
Kozia Kozia R. Op. „Centrum”
Krakowska nr 25-378 Krakowska R. Op. „Białogon”
Krakowska nr 1-20A Krakowska R. Op. „Śródmieście”
Kredowa Kredowa R. Op. „Czarnów”
Krótka Krótka R. Op. „Herby”
Krucza Krucza R. Op. „Herby”
Kruszcowa Kruszcowa R. Op. „Białogon”
Kruszelnickiego Podporucznika Zbigniewa Kruszelnickiego „Wilka” R. Op. „Herby”
Kryształowa Kryształowa R. Op. „Białogon”
Krzemionkowa Krzemionkowa R. Op. „Białogon”
Krzywa Krzywa R. Op. „Herby”
Krzyżanowskiej Marii Krzyżanowskiej R. Op. „Uroczysko”
Kujawska Kujawska R. Op. „KSM”
Kurpińskiego Karola Kurpińskiego R. Op. „Uroczysko”
Kusocińskiego Janusza Kusocińskiego R. Op. „Białogon”
Kutnowska Kutnowska R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”
Kuźników Kuźników R. Op. „Białogon”
Kwarciana Kwarciana R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”
Kwarcytowa Kwarcytowa R. Op. „Białogon”
Kwasa Zygmunta Kwasa R. Op. „Białogon”
Langiewicza Generała Mariana Langiewicza R. Op. „Śródmieście”
Laskowa Laskowa R. Op. „Białogon”
Lecha nr 1-11, 11A, 11F, 11G Lecha R. Op. „Czarnów”
Lecha nr 12-21 Lecha R. Op. „Za Torami”
Legnicka Legnicka R. Op. „Centrum”
Leszczyńska Leszczyńska R. Op. „Centrum”
Leśna Leśna R. Op. „Śródmieście”
Leśniówka Leśniówka R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”
Lindego Samuela Bogumiła Lindego R. Op. „Herby”
Lisia Lisia R. Op. „Herby”
Lisowczyków Lisowczyków R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”
Litewska Litewska R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”
Loefflera Franciszka Loefflera R. Op. „Uroczysko”
Lotnicza Lotnicza R. Op. „Centrum”
Lubelska Lubelska R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”
Lubiczna Lubiczna R. Op. „Herby”
Lubrzanka Lubrzanka R. Op. „KSM”
Łagowska Łagowska R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”
Łanowa Łanowa R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”
Łazy Łazy R. Op. „Herby”
Łąkowa Łąkowa R. Op. „Za Torami”
Łokietka Króla Władysława Łokietka R. Op. „Za Torami”
Łopianowa Łopianowa R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”
Łopuszniańska Łopuszniańska R. Op. „Białogon”
Łotewska Łotewska R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”
Łódzka Łódzka R. Op. „Herby”
Łukowa Łukowa R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”
Łysogórska Łysogórska R. Op. „KSM”
Machałowej Natalii Machałowej R. Op. „Białogon”
Machnowicka Machnowicka R. Op. „Czarnów”
Maczka Generała Stanisława Maczka R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”
Magazynowa Magazynowa R. Op. „Szydłówek”
Mahometańska Mahometańska R. Op. „Białogon”
Malachitowa Malachitowa R. Op. „Białogon”
Malczewskiego Jacka Malczewskiego R. Op. „Uroczysko”
Maleckiego Władysława Maleckiego R. Op. „Uroczysko”
Mali Hilarego Mali R. Op. „Za Torami”
Malików Malików R. Op. „Czarnów”
Malinowa Malinowa R. Op. „KSM”
Malskiej Florentyny Malskiej R. Op. „Uroczysko”
Mała Mała R. Op. „Śródmieście”
Mała Zgoda Mała Zgoda R. Op. „Śródmieście”
Małopolska Małopolska R. Op. „KSM”
Markowskiego Bolesława Markowskiego R. Op. „Herby”
Marmurowa Marmurowa R. Op. „Białogon”
Marszałkowska Marszałkowska (daw. Stanisława Toporowskiego) R. Op. „Szydłówek”
Masłowska Masłowska R. Op. „Uroczysko”
Massalskiego Edmunda Massalskiego R. Op. „Czarnów”
Maślana Maślana R. Op. „Za Torami”
Matejki Jana Matejki R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”
Mazurska Mazurska R. Op. „KSM”
Mąchocka Mąchocka R. Op. „KSM”
Mechaników Mechaników R. Op. „Białogon”
Meissnera Edwarda Meissnera R. Op. „Za Torami”
Michałowskiego Piotra Michałowskiego R. Op. „Białogon”
Mickiewicza Adama Mickiewicza R. Op. „Śródmieście”
Miechowska Miechowska R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”
Miedziana Miedziana R. Op. „Herby”
Mielczarskiego nr 8, 10, 105-153 Romualda Mielczarskiego R. Op. „Za Torami”
Mielczarskiego nr 32A-79 Romualda Mielczarskiego R. Op. „Os. Jagiellońskie”
Mieszka I Księcia Mieszka I R. Op. „Za Torami”
Miła Miła R. Op. „Herby”
Mineralna Mineralna R. Op. „Białogon”
Miodowa Miodowa R. Op. „Szydłówek”
Miodowicza Konstantego Miodowicza R. Op. „Śródmieście”
Mleczna Mleczna R. Op. „Za Torami”
Młoda Młoda R. Op. „Za Torami”
Młyńska Młyńska R. Op. „Białogon”
Modlińska Modlińska R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”
Modrzejewskiej Heleny Modrzejewskiej R. Op. „Uroczysko”
Modrzewiowa Modrzewiowa R. Op. „Szydłówek”
Modrzewskiego Andrzeja Frycza Modrzewskiego R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”
Mokra Mokra R. Op. „Białogon”
Moniuszki Plac Plac Moniuszki R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”
Monte Cassino Monte Cassino R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”
Morcinka Gustawa Morcinka R. Op. „Centrum”
Morelowa Morelowa R. Op. „KSM”
Mostowa Mostowa R. Op. „Herby”
Na Ługach Na Ługach R. Op. „Białogon”
Na Stoku Na Stoku R. Op. „Uroczysko”
Na Stole Na Stole R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”
Nad Wizną Nad Wizną R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”
Nałęczów Nałęczów R. Op. „Białogon”
Nałkowskiej Zofii Nałkowskiej R. Op. „Szydłówek”
Napękowska Napękowska R. Op. „KSM”
Narciarska Narciarska R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”
Naruszewicza Biskupa Adama Naruszewicza R. Op. „Za Torami”
Narwicka Narwicka R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”
Niecała Niecała R. Op. „Śródmieście”
Niestachowska Niestachowska R. Op. „KSM”
Niewachlowska Niewachlowska R. Op. „Herby”
Niska Niska R. Op. „Centrum”
Niwy Lisowskie Niwy Lisowskie R. Op. „Białogon”
Norweska Norweska R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”
Norwida Cypriana Kamila Norwida R. Op. „Centrum”
Noskowskiego Zygmunta Noskowskiego R. Op. „Uroczysko”
Nowa Nowa R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”
Nowaka-Jeziorańskiego Jana Nowaka-Jeziorańskiego R. Op. „Uroczysko”
Nowowiejska Nowowiejska R. Op. „Szydłówek”
Nowy Świat Nowy Świat R. Op. „Centrum”
Oboźna Oboźna R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”
Obrońców Westerplatte Obrońców Westerplatte R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”
Obrzeżna Obrzeżna R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”
Oficerska Oficerska R. Op. „Herby”
Ogrodowa Ogrodowa R. Op. „Śródmieście”
Okólnik Okólnik R. Op. „Białogon”
Okrężna Okrężna R. Op. „Białogon”
Okrzei Stefana Okrzei R. Op. „Herby”
Oksywska Oksywska R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”
Olkuska Olkuska R. Op. „Białogon”
Olszewskiego Karola Olszewskiego R. Op. „Herby”
Ołowiana Ołowiana R. Op. „Białogon”
Opatowska Opatowska R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”
Opielińskiej Marii Opielińskiej R. Op. „Za Torami”
Opoczyńska Opoczyńska R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”
Orkana nr nieparzyste Władysława Orkana R. Op. „Szydłówek”
Orkana nr parzyste Władysława Orkana R. Op. „Uroczysko”
Orla Orla R. Op. „Centrum”
Orląt Lwowskich Orląt Lwowskich R. Op. „Uroczysko”
Orzechowa Orzechowa R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”
Orzeszkowej Elizy Orzeszkowej R. Op. „Uroczysko”
Osobna Osobna R. Op. „Białogon”
Otrocz Otrocz R. Op. „Centrum”
Owocowa Owocowa R. Op. „Śródmieście”
Owsiana Owsiana R. Op. „Za Torami”
Paderewskiego nr 3/5-34 Ignacego Paderewskiego R. Op. „Śródmieście”
Paderewskiego nr 37/39B-55 Ignacego Paderewskiego R. Op. „Herby”
Pakosz Pakosz R. Op. „Białogon”
Pallotyńska Pallotyńska R. Op. „Białogon”
Pancerna Pancerna R. Op. „Białogon”
Panoramiczna Panoramiczna R. Op. „Herby”
Pańska Pańska R. Op. „Białogon”
Parkowa Parkowa R. Op. „Os. Jagiellońskie”
Paska Jana Chryzostoma Paska R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”
Patrol Patrol R. Op. „Białogon”
Pawia Pawia R. Op. „Herby”
Pelca Mojżesza Pelca R. Op. „Centrum”
Permska Permska R. Op. „Czarnów”
Peryferyjna Peryferyjna R. Op. „Szydłówek”
Petyhorska Petyhorska R. Op. „Białogon”
Piaseczny Dół Piaseczny Dół R. Op. „Herby”
Piaski Małe Piaski Małe R. Op. „Szydłówek”
Piaski nad Rzeką Piaski nad Rzeką R. Op. „Szydłówek”
Piaskowa Piaskowa R. Op. „Centrum”
Piastowska Piastowska R. Op. „Za Torami”
Piekoszowska nr 1-34, 34A, 34B Piekoszowska R. Op. „Za Torami”
Piekoszowska nr 36A-390 Piekoszowska R. Op. „Czarnów”
Pienińska Pienińska R. Op. „Uroczysko”
Piesza Piesza R. Op. „Szydłówek”
Pietraszki Pietraszki R. Op. „Białogon”
Pileckiego Rotmistrza Witolda Pileckiego R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”
Piłsudskiego Marszałka Józefa Piłsudskiego R. Op. „Uroczysko”
Pińczowska Pińczowska R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”
Piotrkowska Piotrkowska R. Op. „Centrum”
Piramowicza Księdza Grzegorza Piramowicza R. Op. „Herby”
Pirytowa Pirytowa R. Op. „Białogon”
Piwnika Majora Jana Piwnika „Ponurego” R. Op. „Herby”
Piwowarska Piwowarska R. Op. „Szydłówek”
plac Artystów plac Artystów R. Op. „Śródmieście”
plac Karczówka-Klasztor plac Karczówka-Klasztor R. Op. „Białogon”
plac Konstytucji 3 Maja plac Konstytucji 3 Maja R. Op. „Śródmieście”
plac Moniuszki plac Stanisława Moniuszki R. Op. „Śródmieście”
plac Najświętszej Maryi Panny plac Najświętszej Maryi Panny R. Op. „Śródmieście”
plac Niepodległości plac Niepodległości R. Op. „Os. Jagiellońskie”
plac Piłsudskiego plac Marszałka Józefa Piłsudskiego R. Op. „Białogon”
plac Św. Stanisława Biskupa plac Świętego Stanisława Biskupa R. Op. „Śródmieście”
plac Św. Wojciecha plac Świętego Wojciecha R. Op. „Centrum”
plac Wolności plac Wolności R. Op. „Śródmieście”
plac Zamkowy plac Zamkowy R. Op. „Śródmieście”
Planty Planty R. Op. „Śródmieście”
Plater Emilii Plater R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”
Plażowa Plażowa R. Op. „Białogon”
Pocieszka Pocieszka R. Op. „Centrum”
Pod Telegrafem Pod Telegrafem R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”
Podgórska Podgórska R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”
Podhalańska Podhalańska R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”
Podklasztorna nr 6-77 Podklasztorna R. Op. „Czarnów”
Podklasztorna nr 78-123 Podklasztorna R. Op. „Białogon”
Podlasie Podlasie R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”
Podleśna Podleśna R. Op. „Białogon”
Podwalna Podwalna R. Op. „Herby”
Poleska Poleska R. Op. „Centrum”
Poligonowa Poligonowa R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”
Polna Polna R. Op. „Centrum”
Południowa Południowa R. Op. „Białogon”
Pomorska Pomorska R. Op. „KSM”
Poniatowskiego Księcia Józefa Poniatowskiego R. Op. „KSM”
Popiełuszki Aleja Księdza Jerzego Popiełuszki R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”
Poprzeczna Poprzeczna R. Op. „Herby”
Posłowicka Posłowicka R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”
Powstania Styczniowego Powstania Styczniowego R. Op. „Centrum”
Północna Północna R. Op. „Uroczysko”
Pradło Pradło R. Op. „Czarnów”
Praussów Praussów R. Op. „Czarnów”
Prendowskiej Jadwigi Prendowskiej R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”
Prochownia Prochownia R. Op. „KSM”
Prosta nr 2-52 Prosta R. Op. „Śródmieście”
Prosta nr 53-290D Prosta R. Op. „KSM”
Prusa Bolesława Prusa R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”
Przechodnia Przechodnia R. Op. „Centrum”
Przecznica Przecznica R. Op. „Centrum”
Przegony Przegony R. Op. „Białogon”
Przejazd Przejazd R. Op. „Herby”
Przelot Przelot R. Op. „Szydłówek”
Przemysłowa Przemysłowa R. Op. „Herby”
Przęsłowa Przęsłowa R. Op. „Herby”
Przyborowskiego Walerego Przyborowskiego R. Op. „Uroczysko”
Przygodna Przygodna R. Op. „Herby”
Przyłogi Przyłogi R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”
Ptasia Ptasia R. Op. „Białogon”
Puscha Jerzego Bogumiła Puscha R. Op. „Czarnów”
Raciborskiego Mariana Raciborskiego R. Op. „Czarnów”
Radiowa Radiowa R. Op. „Centrum”
Radlińska Radlińska R. Op. „Centrum”
Radomska Radomska R. Op. „Uroczysko”
Radostowa Radostowa R. Op. „KSM”
Raginisa Kapitana Władysława Raginisa R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”
Rajtarska nr 3-37D Rajtarska R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”
Rajtarska nr 38-75 Rajtarska R. Op. „Białogon”
Rakowska Rakowska R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”
Reja Mikołaja Reja R. Op. „Centrum”
Robotnicza Robotnicza R. Op. „Herby”
Rolna Rolna R. Op. „Centrum”
Romualda Romualda R. Op. „Centrum”
Rozmarynowa Rozmarynowa R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”
Równa Równa R. Op. „Os. Jagiellońskie”
Różana Różana R. Op. „Os. Jagiellońskie”
Różyckiego Ludomira Różyckiego R. Op. „Uroczysko”
Rumiankowa Rumiankowa R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”
Rybna Rybna R. Op. „Białogon”
Rynek Rynek R. Op. „Centrum”
Rzeczna Rzeczna R. Op. „Białogon”
Rzepichy Rzepichy R. Op. „Za Torami”
Rzeszowska Rzeszowska R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”
Sabinówek Sabinówek R. Op. „Herby”
Sadowa Sadowa R. Op. „Śródmieście”
Samsonowicza Jana Samsonowicza R. Op. „Uroczysko”
Sandomierska Sandomierska R. Op. „Centrum”
Saperów Saperów R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”
Seminaryjska Seminaryjska R. Op. „Śródmieście”
Sędziszowska Sędziszowska R. Op. „Białogon”
Siedmiu Źródeł Siedmiu Źródeł R. Op. „Białogon”
Sieje Sieje R. Op. „Szydłówek”
Sienkiewicza nr 2-58 Henryka Sienkiewicza R. Op. „Śródmieście”
Sienkiewicza nr 59-81 Henryka Sienkiewicza R. Op. „Os. Jagiellońskie”
Sienna Sienna R. Op. „Za Torami”
Sikorskiego Generała Władysława Sikorskiego R. Op. „Uroczysko”
Silniczna Silniczna R. Op. „Centrum”
Skalista Skalista R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”
Skibińskiego Leona Skibińskiego R. Op. „Białogon”
Skibowa Skibowa R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”
Składowa Składowa R. Op. „Herby”
Skłodowskiej-Curie Marii Skłodowskiej-Curie R. Op. „Herby”
Skorupki Księdza Ignacego Jana Skorupki R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”
Skowronki Skowronki R. Op. „Białogon”
Skrajna Skrajna R. Op. „Herby”
Skrzetlewska Skrzetlewska R. Op. „Herby”
skwer św. Jadwigi Królowej skwer Świętej Jadwigi Królowej R. Op. „Uroczysko”
Sławkowska Sławkowska R. Op. „Białogon”
Słoneczna Słoneczna R. Op. „Os. Jagiellońskie”
Słowackiego Juliusza Słowackiego R. Op. „Śródmieście”
Smolaka Kazimierza Smolaka R. Op. „Herby”
Smuglewicza Franciszka Smuglewicza R. Op. „Uroczysko”
Sobieskiego Króla Jana Sobieskiego R. Op. „Białogon”
Sokola Sokola R. Op. „Herby”
Solna Solna R. Op. „Śródmieście”
Solskiego Ludwika Solskiego R. Op. „Uroczysko”
Sołtysiaka-Barabasza Pułkownika Mariana Sołtysiaka „Barabasza” R. Op. „Śródmieście”
Sosnowa Sosnowa R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”
Sowia Sowia R. Op. „Herby”
Spacerowa Spacerowa R. Op. „Śródmieście”
Spokojna Spokojna R. Op. „Śródmieście”
Spółdzielcza Spółdzielcza R. Op. „KSM”
Stacyjna Stacyjna R. Op. „Białogon”
Staffa Leopolda Staffa R. Op. „Centrum”
Stara Stara R. Op. „Szydłówek”
Stare Sieje Stare Sieje R. Op. „Szydłówek”
Starodomaszowska Starodomaszowska R. Op. „Centrum”
Starogórska Starogórska R. Op. „Uroczysko”
Starowapiennikowa Starowapiennikowa R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”
Starowiejska Starowiejska R. Op. „Czarnów”
Starzyńskiego Stefana Starzyńskiego R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”
Staszica Księdza Stanisława Staszica R. Op. „Śródmieście”
Stawki Stawki R. Op. „Czarnów”
Stokowa Stokowa R. Op. „Białogon”
Stolarska Stolarska R. Op. „Herby”
Strasza Maksymiliana Strasza R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”
Struga Andrzeja Struga R. Op. „Szydłówek”
Strycharska Strycharska R. Op. „Herby”
Studencka Studencka R. Op. „Centrum”
Studziankowska Studziankowska R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”
Studzienna Studzienna R. Op. „Szydłówek”
Stwosza Wita Stwosza R. Op. „Uroczysko”
Styki Jana Styki R. Op. „Uroczysko”
Sucha Sucha R. Op. „Białogon”
Sucharskiego Majora Henryka Sucharskiego R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”
Sudecka Sudecka R. Op. „Uroczysko”
Sukowska Sukowska R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”
Sybiraków Sybiraków R. Op. „KSM”
Sylurska Sylurska R. Op. „Czarnów”
Szareckiego Generała Bolesława Szareckiego R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”
Szczecińska Szczecińska R. Op. „KSM”
Szczepaniaka Wojciecha Szczepaniaka R. Op. „Białogon”
Szczygla Szczygla R. Op. „Herby”
Szermentowskiego Józefa Szermentowskiego R. Op. „Centrum”
Szklana Szklana R. Op. „Herby”
Szkolna Szkolna R. Op. „Os. Jagiellońskie”
Szpitalna Szpitalna R. Op. „Centrum”
Szwedzka Szwedzka R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”
Szwoleżerów Szwoleżerów R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”
Szybowcowa Szybowcowa R. Op. „Uroczysko”
Szydłówek Dolny Szydłówek Dolny R. Op. „Szydłówek”
Szydłówek Górny Szydłówek Górny R. Op. „Uroczysko”
Szymanowskiego Karola Szymanowskiego R. Op. „KSM”
Ściegiennego 50-499 Księdza Piotra Ściegiennego R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”
Ściegiennego nr 1-49 Księdza Piotra Ściegiennego R. Op. „Śródmieście”
Ślazy Ślazy R. Op. „Białogon”
Śląska Śląska R. Op. „Centrum”
Ślichowicka Ślichowicka R. Op. „Herby”
Ślusarska Ślusarska R. Op. „Białogon”
Śniadeckich Jana i Jędrzeja Śniadeckich R. Op. „Śródmieście”
Średnia Średnia R. Op. „Herby”
Świerczyńska Świerczyńska R. Op. „Uroczysko”
Świerkowa Świerkowa R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”
Świętego Leonarda Świętego Leonarda R. Op. „Śródmieście”
Świętego Pawła Świętego Pawła R. Op. „Uroczysko”
Świętego Rafała Kalinowskiego Świętego Rafała Kalinowskiego R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”
Świętego Stanisława Kostki Świętego Stanisława Kostki R. Op. „KSM”
Świętej Barbary Świętej Barbary R. Op. „Białogon”
Świętej Weroniki Świętej Weroniki R. Op. „Herby”
Świętojańska Świętojańska R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”
Świętokrzyska Świętokrzyska R. Op. „Centrum”
Tarasowa Tarasowa R. Op. „Białogon”
Targowa Targowa R. Op. „Centrum”
Tarnowska Tarnowska R. Op. „KSM”
Tarnowskiego Hetmana Jana Tarnowskiego R. Op. „Białogon”
Tartaczna Tartaczna R. Op. „Herby”
Tatarska Tatarska R. Op. „Białogon”
Tatrzańska Tatrzańska R. Op. „Uroczysko”
Taylora Edwarda Taylora R. Op. „Centrum”
Tektoniczna Tektoniczna R. Op. „Czarnów”
Teligi Pułkownika Józefa Teligi R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”
Tobrucka Tobrucka R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”
Tomaszewskiego Ojca Kolumbina Tomaszewskiego R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”
Topolowa Topolowa R. Op. „Szydłówek”
Towarowa Towarowa R. Op. „Herby”
Transportowców Transportowców R. Op. „Herby”
Traugutta Generała Romualda Traugutta R. Op. „Herby”
Triasowa Triasowa R. Op. „Czarnów”
Trzuskawicka Trzuskawicka R. Op. „Białogon”
Tujowa Tujowa R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”
Turystyczna Turystyczna R. Op. „Szydłówek”
Tuwima Juliana Tuwima R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”
Ułańska Ułańska R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”
Unruga Admirała Józefa Unruga R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”
Urzędnicza Urzędnicza R. Op. „Os. Jagiellońskie”
Ustronie Ustronie R. Op. „Białogon”
Wapiennikowa Wapiennikowa R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”
Warkocz Warkocz R. Op. „KSM”
Warszawska nieparzyste od nr 157 do końca, parzyste od nr 146 do końca Warszawska R. Op. „Uroczysko”
Warszawska nr 91-147 (od ul. Jesionowej do ul. Turystycznej) Warszawska R. Op. „Szydłówek”
Warszawska nieparzyste nr 1-89, parzyste nr 2-96 Warszawska R. Op. „Centrum”
Warzywna Warzywna R. Op. „KSM”
Wawrzyńskiej Ludwiki Wawrzyńskiej R. Op. „KSM”
Wąsosz Wąsosz R. Op. „Białogon”
Wesoła Wesoła R. Op. „Śródmieście”
Weterynaryjna Weterynaryjna R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”
Wiejska Wiejska R. Op. „Centrum”
Wielkopolska Wielkopolska R. Op. „Centrum”
Wierzbowa Wierzbowa R. Op. „Szydłówek”
Wikaryjska Wikaryjska R. Op. „KSM”
Wincentego z Kielc Wincentego z Kielc R. Op. „Uroczysko”
Winnicka Winnicka R. Op. „Śródmieście”
Wiosenna Wiosenna R. Op. „Centrum”
Wiślicka Wiślicka R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”
Wiśniowa Wiśniowa R. Op. „Szydłówek”
Witosa Wincentego Witosa R. Op. „Uroczysko”
Włoszczowska Włoszczowska R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”
Włoszka Tadeusza Szymona Włoszka R. Op. „KSM”
Wodna Wodna R. Op. „Białogon”
Wojewódzka Wojewódzka R. Op. „Szydłówek”
Wojska Polskiego nr 186-313 Wojska Polskiego R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”
Wojska Polskiego nr 5-73 Wojska Polskiego R. Op. „Śródmieście”
Wojska Polskiego nr 79-184 Wojska Polskiego R. Op. „KSM”
Wolbromska Wolbromska R. Op. „Białogon”
Wójtostwo Wójtostwo R. Op. „Białogon”
Wronia Wronia R. Op. „Herby”
Wróbla Wróbla R. Op. „Herby”
Wróblewskiego Zygmunta Wróblewskiego R. Op. „Śródmieście”
Wrzosowa Wrzosowa R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”
Wschodnia Wschodnia R. Op. „Uroczysko”
Wspólna Wspólna R. Op. „Os. Jagiellońskie”
Wybraniecka nr 1-26 Wybraniecka R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”
Wybraniecka nr 28-56A Wybraniecka R. Op. „Białogon”
Wydryńska Wydryńska R. Op. „KSM”
Wygoda Wygoda R. Op. „Herby”
Wygon Wygon R. Op. „Czarnów”
Wysoka Wysoka R. Op. „Uroczysko”
Wyspiańskiego Stanisława Wyspiańskiego R. Op. „Centrum”
Wystawowa Wystawowa R. Op. „Herby”
Za Torem Za Torem R. Op. „Białogon”
Za Walcownią Za Walcownią R. Op. „Białogon”
Zacisze Zacisze R. Op. „Śródmieście”
Zagnańska nr 1-65, 76, 78, 78A, 78B, 84, 84B, 92, 94
Zagnańska R. Op. „Herby”
Zagnańska nr 67-232A Zagnańska R. Op. „Szydłówek”
Zagonowa Zagonowa R. Op. „Białogon”
Zagórska Zagórska R. Op. „KSM”
Zagrabowicka Zagrabowicka R. Op. „Białogon”
Zagrodowa Zagrodowa R. Op. „Białogon”
Zakładowa Zakładowa R. Op. „Herby”
Zakopiańska Zakopiańska R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”
Zakręt Zakręt R. Op. „Białogon”
Zalesie Zalesie R. Op. „Białogon”
Zamenhofa Ludwika Zamenhofa R. Op. „Szydłówek”
Zamknięta Zamknięta R. Op. „Białogon”
Zamkowa Zamkowa R. Op. „Śródmieście”
Zamojska Zamojska R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”
Zamość Zamość R. Op. „Herby”
Zaorskiego Józefa Zaorskiego R. Op. „Białogon”
Zapolskiej Gabrieli Zapolskiej R. Op. „Uroczysko”
Zapomniana Zapomniana R. Op. „Białogon”
Zastawie Zastawie R. Op. „Herby”
Zaścianek Zaścianek R. Op. „Białogon”
Zbożowa Zbożowa R. Op. „Centrum”
Zdrojowa Zdrojowa R. Op. „Śródmieście”
Zgoda Zgoda R. Op. „Śródmieście”
Zgórska Zgórska R. Op. „Białogon”
Zielińskiego Tomasza Zielińskiego R. Op. „KSM”
Zielna Zielna R. Op. „KSM”
Zimna Zimna R. Op. „Os. Jagiellońskie”
Złota Złota R. Op. „Os. Jagiellońskie”
Znojkiewiczowej Emilii Znojkiewiczowej R. Op. „Uroczysko”
Zwierzyniecka Zwierzyniecka R. Op. „Uroczysko”
Źródłowa Źródłowa R. Op. „KSM”
Żabia Żabia R. Op. „Śródmieście”
Żelazna Żelazna R. Op. „Os. Jagiellońskie”
Żelaznogórska Żelaznogórska R. Op. „Herby”
Żeromskiego Stefana Żeromskiego R. Op. „Śródmieście”
Żniwna Żniwna R. Op. „Centrum”
Żołnierzy Wyklętych Żołnierzy Wyklętych R. Op. „Herby”
Żółkiewskiego Hetmana Stanisława Żółkiewskiego R. Op. „Białogon”
Żrałka Księdza Antoniego Żrałka R. Op. „Białogon”
Żurawia Żurawia R. Op. „Herby”
Żwirowa Żwirowa R. Op. „Białogon”
Żytnia Żytnia R. Op. „Os. Jagiellońskie”
Żywnego Wojciecha Żywnego R. Op. „Uroczysko”

Dokumenty do pobrania

1. Wykaz ulic w mieście Kielce objętych działaniem rejonów opiekuńczych Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Kielcach.pdf
2. Wykaz ulic w mieście Kielce objętych działaniem Rejonu Opiekuńczego „Białogon” Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Kielcach.pdf
3. Wykaz ulic w mieście Kielce objętych działaniem Rejonu Opiekuńczego „Centrum” Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Kielcach.pdf
4. Wykaz ulic w mieście Kielce objętych działaniem Rejonu Opiekuńczego „Czarnów” Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Kielcach.pdf
5. Wykaz ulic w mieście Kielce objętych działaniem Rejonu Opiekuńczego „Herby” Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Kielcach.pdf
6. Wykaz ulic w mieście Kielce objętych działaniem Rejonu Opiekuńczego „KSM” Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Kielcach.pdf
7. Wykaz ulic w mieście Kielce objętych działaniem Rejonu Opiekuńczego „Os. Barwinek-Baranówek” Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Kielcach.pdf
8. Wykaz ulic w mieście Kielce objętych działaniem Rejonu Opiekuńczego „Os. Jagiellońskie” Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Kielcach.pdf
9. Wykaz ulic w mieście Kielce objętych działaniem Rejonu Opiekuńczego „Szydłówek” Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Kielcach.pdf
10. Wykaz ulic w mieście Kielce objętych działaniem Rejonu Opiekuńczego „Śródmieście” Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Kielcach.pdf
11. Wykaz ulic w mieście Kielce objętych działaniem Rejonu Opiekuńczego „Uroczysko” Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Kielcach.pdf
12. Wykaz ulic w mieście Kielce objętych działaniem Rejonu Opiekuńczego „Za Torami” Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Kielcach.pdf

Opracował: Dział Doradztwa Metodycznego i Sprawozdawczości, stan na dzień 03-07-2019